Nestandartinių baldų gamyba

Kai kiekvienas namo kampelis ar biuro kabinetas atgaivina gražiausius prisiminimus ir įkvepia naujiems darbams, nesinori net pagalvoti apie kardinalius remonto pokyčius. Neretai seno pastato išplanavimas būna varginantis, nepatogus ir nefunkcionalus, tad kai norime nuo visko pailsėti renkamės permainas. Pamirškite dideles patalpas su senais, nusidėvėjusiais vieno modelio baldais. Mes pagaminsime nestandartinius baldus su „Blum“ furnitūros technologija jūsų namams ir biurui! Kodėl nestandartiniai baldai yra tokie svarbūs? Jie funkcionalūs ir modernūs. Jie ne tik išskirtinai atrodys ir papildys jūsų dizainą bei išmonę dar neregėtomis idėjomis, bet ir paslėps vidaus patalpų trūkumus bei padės išnaudoti mažas ir dideles erdves.

Vertinate senus baldus, tačiau pastebite, kad šie nedera su nauju dizainu? Tai ne problema! Susisiekite su mumis ir jūsų antikvariniai baldai taps šiuolaikiško namų ar biuro interjero dalimi. Mes paversime jūsų antikvarą moderniu ir grąžinsime širdžiai mielus prisiminimus.

Gyvenamasis namas, viešosios erdvės, biurai ir kitos nepakeičiamos kasdienės rutinos patalpos – mūsų darbo varikliukas. Mes norime išsiskirti, kurti ir dalintis su jumis pačiomis naujausiomis ir keisčiausiomis idėjomis įgyvendinant jūsų nestandartinių baldų projektus. Tad susisiekite ir mes suteiksime jūsų interjerui naują atspalvį!