Aliuminio fasadai

Aliuminis – labai plačiai naudojamas metalas, kuris žinomas dėl savo savybių, tokių kaip: lengvumas, atsparumas korozijai, laidumas šilumai ir elektrai. Aliuminio fasadai, tai ne tik aplinką puošiančios, bet ir funkcionalios konstrukcijos, kurios tinka įvairių tipų statiniams. Su šiais fasadais dizaino galimybės yra neribojamos, todėl jie puikiai tinka šiuolaikinių pastatų statyboms. Jie puikiai pasitarnauja statant stiklinius pastatus. Aliuminio fasadai gali užpildyti dideles stiklo plokštumas, o kadangi jie gali būti ypač siauri, matant pastatą iš išorės, matysis tik stiklas. O svarbiausia – aliuminio fasadai geba išlaikyti šiuolaikinių statybų aukštus standartus.

Fasadai atitinka nepriekaištingus akustikos ir pastato šiluminių savybių rodiklius. Nors aliuminio fasadai atrodo prabangiai, jie yra gana dažnas pasirinkimas. Siekiant gamtos jaukumo statinio viduje galima rinktis medžio – aliuminio fasadines konstrukcijas. Jos pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu įvairioms oro sąlygoms. Ši konstrukcija taip pat pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija.

Tad jeigu siekiate išsiskirti, rekomenduojame pastato statyboms aliuminio fasadus, kurie ne tik suteiks modernumo įvaizdį bei pritrauks kiekvieną smalsų miesto lankytoją, bet ir atitiks aukščiausius šiuolaikinių pastatų standartus.