Spintos

Spinta – kone kiekvieno miegamojo ir namų ar net biuro dalis. Ji turi derėti prie interjero ir būti funkcionali. Neretai spintos būna per mažos, o didesnių į jų vietą pastatyti neįmanoma, nes erdvės išplanavimas to neleidžia. Tad spintoje esantys daiktai neretai būna netvarkingai ir chaotiškai sudėti. Kaip tuomet viską rasti? O jeigu nenorite spintos, nes šis baldas sugadintų namų dizainą? Mes turime individualiai jums tinkantį sprendimą!

Siekiant modernaus stiliaus ir didesnės erdvės išlaikymo namuose ar biure, spintą galima paslėpti. Sulieti jos spalvas su sienos spalvomis, sulyginti paviršiaus medžiagas ar net atsisakyti įvairiausių rankenėlių. Taip pat galima įgyvendinti nestandartinius sprendimus su paslėptais stalčiais, atviromis lentynomis ir neįprastais spintos matmenimis, siekiant ją sutalpinti nedidelėje erdvėje. Šie ir dar daugiau sprendimų modernizuos biuro bei namų vidaus erdves ir „nebadys“ akių.

Mes bendradarbiaujame su savo srities profesionalais, kurie geba numatyti, patarti, apskaičiuoti ir suplanuoti. Baldus gaminame su „Blum“ furnitūros technologija, kuri padeda pasiketi maksimalų funkcionalumą ir modernų stilių.

Jei pavargote nuo standartinių baldų ir norite pokyčių, susisiekite su mumis, kartu mes rasime tinkamą sprendimą!