PVC langai

PVC langai – kone dažniausiai naudojami plastikiniai langai. Juos galima pritaikyti bet kokios paskirties pastatams.  Nors ši langų rūšis turi tokių konkurentų kaip, mediniai ir aliuminiai langai, tačiau jiems tikrai nenusileidžia savo naudingumo rodikliais. PVC langų rėmai yra itin ekonomiški, nes jie labai gerai izoliuoja šilumą.

Šie langai yra nepaprastai patvarūs ir atsparūs deformacijai. O geriausia tai, kad jie yra ekologiški, kadangi PVC langai yra 100 % perdirbami. PVC langai – puiki investicija siekiant komforto neišlaidaujant vidaus patalpų šildymui. Šie langai yra universalūs – pritaikomi bet kokiam architektūriniam sprendimui. PVC langai tai ilgaamžė investicija. Jie turi storas išorines sieneles sudėtingas vidines pertvaras, kameras bei metalines konstrukcijas viduje užtikrinančias lango stabilumą.

Plastikiniai langai atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra lengvai prižiūrimi, o tai tikrai suteikia jiems nemenką populiarumą. Tai, kas svarbiausia kiekvienam klientui – kainos ir kokybės santykis. PVC langai lyginant juos su mediniais ir aliuminiais, iš ties geba sutaupyti energiją. Jie ne tik pigiau pagaminami, bet ir naudojimo procese yra ilgaamžiai šilumos izoliatoriai, todėl tai padeda sutaupyti.