Virtuvės baldai

Moderni, ir funkcionali virtuvė – kiekvienos moters svajonė. Virtuvės planavimas yra ypač svarbus norint tinkamai suplanuoti namo ar biuro vidaus erdves. Virtuvės baldų gamyba dažnai nekelia galvos skausmo tik tiems, kurių planuojamos erdvės yra didelės, tačiau ką daryti mažų erdvių savininkams?  Nesijaudinkite, tai nereiškia, kad planuose užrašytos virtuvės nebus, ji tik bus dar funkcionalesnė ir modernesnė.

Namų virtuvė, kiekvienai moteriai yra tarsi kūrybinė zona. Ji kuria naujus skonių derinius, ieško alternatyvų ir eksperimentuoja. Todėl joje neretai yra sutalpinama daugiau daiktų nei reikia: vaiko pietų dėžutė, vyro kavos termosas ir mamos slaptieji maisto receptai bei vienas kitas naudingas daiktas – jeigu prireiktų. Kitaip nei namuose, biuruose šios problemos nėra: vienas kitas kavos puodelis, indų plautuvė, keli stalčiai su būtiniausiais stalo įrankiais. Biure neretai egzistuoja kita problema – maža erdvė.

Gamindami virtuvės baldus tiek namams tiek biurui, mes kruopščiai planuojame ir siekiame maksimalaus funkcionalumo. Išnaudojame kiekvieną erdvės centimetrą ir paverčiame jį naudingu. Taip pat baldus gaminame su „Blum“ furnitūros sistemomis. Neretai tenka pasitelkti nestandartinius sprendimus tiek išplanavimo, tiek antikvaro išsaugojimo prasme, tačiau mes nežinome žodžio „neįmanoma“. Susisiekite su mumis ir mes įgyvendinsime jūsų virtuvės sprendimus.