Ažūrinės sienelės

Ažūras – tai dekoratyvinis kiauraraštis medžio plokštėje, kuri įprastai nudažoma viena spalva derančia prie interjero. Ažūrinės sienelės – puiki klasikinio ir šiuolaikinio, modernaus interjero puošmena. Jos gaminamos pagal individualų užsakymą. Užsakymo metu galima pasirinkti norimą raštą bei reikalingus matmenis. Pagrindinė šių sienelių paskirtis yra atskirti erdves. Jos ne tik nesudarys storos sienos vaizdo, bet ir neapkraus vidaus patalpų. Ažūrinės sienelės yra tarsi 3D raižinys.

Pasirinkus tinkamą raštą bei pritaikius apšvietimą, galima pasijausti tarsi rytietiškame sode. Ažūrinės sienelės tinka tiek biuram bei viešosios paskirties pastatams ir net gyvenamiesiems namams. Šiuo metu yra gana įprasta dažyti sienas vienos spalvos dažais ir negadinti interjero margais tapetais, tačiau tokiam interjerui trūksta gyvumo.

Gyvybės įkvėpti vidaus patalpoms gali dideli ir išraiškingi augalai, gerai apgalvoti ir išdėlioti aksesuarai. Šiuo atveju ažūrinė sienelė gali padėti net sutaupyti. Ji suskurs šviesos atspindžius sienoje, atskirs vidaus erdves ir kvies mąstyti kūrybingai.